Чоловічі куртки оптом від виробника Franco-Fratelli

franco-fratelli куртки оптомКомпанія Franco Fratelli запрошує до довгострокового і взаємовигідного співробітництва оптовиків, торговельні мережі, і інтернет магазини, для роботи на партнерських умовах. Ознайомитися з каталогом наших товарів, ви можете у нас на сайті, або відвідавши наш магазин у місті Київ, за адресою: проспект Героїв Сталінграду 2г.

Дорогі друзі, купити куртки чоловічі оптом просто. У нас, ви можете купити готову продукцію зі складів в Києві, або оформити замовлення, безпосередньо на фабрику, що буде значно дешевше для оптового клієнта (замовлення на фабрику, від 10 одиниць). Ми йдемо на зустріч клієнтам, пропонуємо прості і зручні умови співпраці, до кожного, шукаємо індивідуальний підхід. Ми, не примушуємо вас купувати повну розмірну сітку, тільки ті моделі і розміри, які на вашу думку, затребувані ринком. У вас, є можливість докуповувати вдалі куртки минулих сезонів для оновлення асортименту, або розмірної сітки.

У нас на сайті широкий асортимент чоловічих курток, але на його сторінках представлений не весь товар, який є в наявності. В магазині, є можливість, побачити ті курточки, які тільки плануються до продажу, в наступних сезонах. Багато курток є тільки в магазині, так як представлені на виставках і ще не потрапили на сайт. Асортимент нашої фабрики, поповнюється новими зразками кожен сезон. Ми можемо вносити зміни в існуючі моделі, розробити унікальний дизайн або пошити одяг під бренд замовника. Ми пишаємося своєю продукцією, якістю матеріалу, що використовується для наповнювача, дорогою і красивою фурнітурою, кольорами і якістю тканин. В роботі, ми використовуємо фурнітуру і тканини, виключно виробництва Італії та Німеччини.

Ми пропонуємо:franco-fratelli куртки оптом

  • Партнерську знижку в розмірі -25% на оптову покупку, від 3 одиниць.
  • Індивідуальні умови при замовленні з фабрики (від 10 одиниць одягу)
  • Беремо замовлення на пошиття чоловічих курток оптом, або пошиття моделей під вашим брендом.
  • Існує так само послуга з індивідуального пошиття одягу, від дизайну до готового зразка (мінімальне замовлення 100 одиниць). 
  • Роботу безпосередньо з фабрикою, без посередників.

Ми даємо гарантію на якість нашої продукції, відвідавши наш магазин, ви можете переконається, у відмінній якості курток, оцінити матеріал, з якого вони зроблені, подивитися на якість фурнітури і акуратність швів.

Ми, уважно стежимо за трендами ринку, і новинками в світі чоловічого одягу. Кожен сезон, ми покращуємо асортимент нашого одягу, вдосконалюємо вдалі зразки або повністю створюємо нові, для сучасних реалій ринку.

Наша компанія рада новим клієнтам, до кожного з них, ми намагаємося знайти індивідуальний підхід, зробити роботу краще очікуваного, врахувати всі побажання замовника.

Якщо у вас залишилися запитання стосовно роботи нашої фабрики, зв'яжіться з нами по телефону +380676232390 або відвідайте наш фірмовий магазин в м. Киев. Чекаємо ваших дзвінків.