Чоловічі пуховики


Історія біо-пуху, помилка, яка дозволила заробити мільйони.

Перші згадування про легкий і теплий одяг на основі пташиного пуху, знаходять в згадках істориків, датованих XV століттям. Масового характеру такий одяг не отримав, з причини, вкрай трудомісткого процесу збору пуху, і дорожнечі пошиття.

За іншою версією, батьківщиною пуховиків стала Норвегія, так уже в XVI столітті, король Норвегії видав указ, в якому на сплату податку приймався пух гаги, який використовувався для наповнення ковдр, а згодом, для створення одягу.

Пух гаги не пропускає холод, добре тримає тепло, і що найголовніше, він не розлітається при порізах одягу, як летючий і розсипчастий пух гусей, що вкрай важливо в екстремальних умовах.  

Всі ці якості, гідно оцінили розробники одягу для полярників, гірськолижників і альпіністів. Але навіть на початку двадцятого століття, одяг з натурального пуху гаги коштував чимало, і був доступний лише обраним. Все змінилося в кінці двадцятого століття, з винаходом біо-пуху.

Корисна для людства помилка.

В історії багато прикладів, коли випадковість, приводила до появи нового винаходу. Так само вийшло і з біо-пухом - штучним наповнювачем для зимового одягу.

Американо-японська компанія виробляла підготовку біополімерної суміші, для створення клейкої стрічки. В ході технологічного процесу, сталася помилка, яка призвела до створення нового матеріалу, біо-пуху, який зробив революцію на ринку одягу для "суворої" погоди.  

Цей матеріал мав відмінні характеристики. Всього один шар наповнювача прекрасно тримав температуру (до -35 градусів), легкий і не сковує рухи, він швидко завоював любов спочатку спортсменів, потім військових, а згодом почав гріти холодними зимами і простого обивателя.

Якісні чоловічі пуховики в нашому магазині.

Купити куртки чоловічі оптом оцінити якість моделей, або замовити, пошиття одягу під свій бренд, ви можете, відвідавши наш магазин у місті Києві, або зателефонувавши за вказаним вище номером телефону. У нас існує послуга з індивідуального пошиття під бренд замовника, подробиці обговорюються особисто.

У виробництві зимових чоловічих пуховиків, ми дотримуємося міжнародних стандартів якості та використовуємо тільки кращі з матеріалів. Кожен сезон у нас з'являються нові моделі, які ми представляємо на виставках Китаю, України та країнах колишнього СНД.

Ми пишаємося якістю нашої продукції, і тим що шиємо його в Китаї. У Китаї значно якісніше матеріал ніж в Туреччині або Україні і вибір його набагато ширше. Великий досвід роботи, фабрична якість і швидкість роблять Китай вигідним і перспективним партнером по бізнесу.

Наше представництво в Києві дозволяє вам купити куртки чоловічі від виробника, чітко контролювати якість і терміни поставок одягу. У своїй роботі, наша фабрика використовує тільки якісний матеріал і дорогу зарубіжну фурнітуру, яка відрізняється від китайських аналогів, якістю та вартістю в закупівлі.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)