Оплата та доставка

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ ТА КЛІЄНТИ !!!

Переконливо просимо вас не забувати про перевірку надісланих вам замовлень при отриманні на поштових відділеннях. Обмін (повернення) одягу ми робимо тільки при наявності відповідного акта з відділення, до якого було відправлено ​​посилку.

Дякуємо за ваше розуміння!

Відразу після оформлення вашого замовлення через форму на сайті з вами зв'яжуться наші менеджери, підтвердять замовлення, уточнять його вартість, адресу доставки, можливі варіанти оплати та інші важливі для оперативної відправки деталі.

Способи оплати замовлення

При оформленні доставки за допомогою кур'єрської служби «Нова Пошта» ви можете зробити його передплату через карту «Приватбанк» або ж замовити післяплатою для безпосередньої оплати в найближчому до вас кур'єрському відділенні при отриманні.

При оформленні доставки через кур'єрську службу «Укрпошта» до вартості замовлення додається в середньому 20 гривень за доставку, після чого ваше замовлення буде зареєстровано на відправку. Звертаємо вашу увагу, що оформлення замовлення післяплатою тут не здійснюється.

Що впливає на вартість доставки вашого замовлення:

- розміри посилки та її вага;

- регіон і місто доставки;

- інші умови (заявлена ​​вартість, доставка кур'єром та інше).

Відправка замовлень за допомогою «Нової Пошти»

Інтернет-магазин чоловічих курток Franco-Fratelli може оформити доставку вашого замовлення в найближчу до вашого місця розташування філію кур'єрської служби «Нова Пошта». Після відправки замовлення наш відповідальний менеджер повідомляє номер вашої відправної декларації, залишається тільки отримати своє замовлення в місці призначення. Вартість доставки при цьому розраховується автоматично на підставі ваги посилки і місця її доставки. Ваша посилка може безкоштовно зберігатися у відділенні «Нової Пошти» до 5 діб з моменту прибуття, але на 6-у добу вам почнуть нараховувати пеню за зберігання, яку потрібно буде сплатити при отриманні замовлення.

Доставка замовлення зазвичай відбувається в термін від 1 до 3 робочих днів. Коли ваша посилка прибуде до відділення, ви отримаєте повідомлення по СМС. Для отримання замовлення у відділенні пошти потрібно мати при собі номер його декларації, паспорт або водійське посвідчення. Звертаємо увагу на можливість доставки замовлення кур'єром за потрібною вам адресою.

Всі відправки ваших замовлень за допомогою «Нової Пошти» здійснюються лише в робочі дні (з понеділка по п'ятницю). Замовлення, що оформлюються в святкові або вихідні дні, будуть відправлені в наступний за ними робочий день. Детальна інформація про роботу «Нової Пошти» та її відділеннях є на офіційному сайті.

Доставка замовлень ДП «Укрошта»

Інтернет-магазин чоловічих курток Franco-Fratelli може оформити доставку замовлення через «Укрпошту» за місцем вашого проживання (кур'єрська доставка), а також в найближчий до вас пункт видачі поштових відправлень. Доставка проводиться по всій Україні і зазвичай займає від 3 до 7 днів. Зручним є і те, що ви можете відстежити переміщення вашої посилки через сайт служби.

Для доставки вашої посилки кур'єром будуть необхідні точна адреса та номер мобільного телефону. Якщо на момент приїзду кур'єра за вказаною адресою нікого не виявиться, а мобільний зв'язок буде відсутній, то отримати замовлення буде можливо у вашому поштовому відділенні. Зверніть увагу, що отримання посилки у відділенні «Укрпошти» можливо тільки при наявності паспорта.

Доставка посилки сплачується під час оформлення замовлення. Всі відправки ваших замовлень через «Укрпошту» здійснюються по понеділках, середах і п'ятницях. Замовлення, що оформлюються в святкові або вихідні дні, будуть відправлені в наступний за ними робочий день.

Самовивіз чоловічих курток

Також можливий самовивіз вашого замовлення за адресою м.Київ, п-т Героїв Сталінграду 2Г корпус 2. Самовивіз замовлень здійснюється за попередньою домовленістю з менеджером.

Гарантії якості будь-якого замовлення

Всі куртки проходять обов'язкову перевірку на цілісність і комплектність, а також перевіряються напередодні відправки вашого замовлення.