Пошиття чоловічих курток для оптових клієнтів

Магазин чоловічих курток під брендом FRANCO FRATELLI - задоволення будь-яких потреб

Пошиття куртокДаний магазин є офіційним представником виробника чоловічих курток Franco-Fratelli в Україні. Це означає, що ви можете бути повністю впевненими в якості і справжності продукції. Крім того тут ви також можете купити чоловічі курточки під замовлення. Для цього вам всього лише необхідно буде визначитися з моделлю, яка сподобалася найбільше, і оформити замовлення на пошиття чоловічих курток. Мінімальна кількість курток при оформленні одного замовлення становить 10 штук.

Якщо ви розумієте, що таке справжній італійський стиль, то в цьому випадку обов'язково зацікавитесь даною пропозицією. Якість курток, незалежно від конкретної моделі і їх особливостей, буде тільки найвища, оскільки всі матеріали і фурнітура, які використовуються, поставляються з Німеччини та Італії. Це справжні чоловічі куртки для сильних і стильних .

Виробник понад усе цінує репутацію, і просто не може дозволити собі навіть середню якість. В результаті ви отримуєте тільки високоякісні чоловічі куртки оптом від одного з найбільш відомих брендів за відносно доступними цінами. Тут цінова політика повністю заточена під обопільну вигоду співпраці, особливо, якщо мова йде про оптових покупців.

Власникам своїх брендів

Якщо ви власник своєї торгової марки, або бренду і не продаєте продукцію інших брендів, ми готові пошити ексклюзивно для Вас верхній чоловічий одяг під Вашим брендом. В цьому випадку мінімальне разове замовлення становить від 100 виробів. При цьому нанесення свого логотипу (бирки) проводиться за окрему оплату, або за наш рахунок при об’ємі замовлення від 200шт. 

 У загальну суму замовлення входить якісний пошив курток в необхідній кількості, їх пакування і доставка на наш склад в м.Київ.

Замовникам з інших країн (регіонів)

При бажанні отримати замовлення в своєму місті України чи іншої країни, ви сплачуєте доставку з Києва окремо. Доставка одягу за межі Києва Пошив чоловычих куртокпроводиться тільки після повної оплати всього замовлення. 

Забрати куртки з нашого складу в м. Київ ви зможете шляхом само вивозу, де розрахунок проводиться при отриманні.

Купівля чоловічих курток з наявності

Для додаткової зручності, а також максимальної рентабельності, поставка замовлень здійснюється в найзручніший передпродажний час, тобто, перед початком кожного сезону. Часто також трапляється, що деякі ходові моделі є в наявності вже в готовому вигляді, і ви можете без будь-яких проблем придбати їх з наявності в час потреби. Таке рішення позбавить вас від необхідності чекати їх виробництва і почати продавати саме коли це необхідно.

Такий предмет одягу, як чоловіча куртка вже давно перестав бути просто частиною гардеробу. Звісно вона повинна захищати власника від холоду, дощу і снігу, але крім цього вона також зобов'язана підкреслювати і демонструвати всім оточуючим індивідуальне відчуття смаку і стилю свого господаря.

Найважливішим моментом також є рівень комфорту. Потрібно, щоб курточка, плащ або пальто сиділи не просто добре, а ідеально, тобто, без найменших нарікань з будь-якого приводу. У цьому випадку особливу увагу потрібно приділяти саме внутрішній стороні разом з елементами фурнітури і іншими дрібницями, адже саме вони відповідають за зручність. Крім того, необхідно також, щоб вона відмінно поєднувалася і з іншими предметами гардеробу.

Якщо Вам потрібно замовити пошиття курток на замовлення, телефонуйте +38 (067) 427-44-69 або пишіть на email: info@franco-fratelli.com.ua